Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GRUPA MODLITEWNA O. PIO

Bóg kocha Cię niezależnie kim jesteś i jaki jesteś. Kocha Cię bezinteresownie. On pierwszy Cię ukochał, powołał i oddał za Ciebie życie. Czeka na Ciebie, ale to od Ciebie zależy czy otworzysz swe serce i Go zaprosisz.

Spotykając się w grupie modlitewnej pogłębiamy naszą wiarę, dzielimy się Słowem Bożym. Dziękujemy za wszystkie otrzymane łaski, uwielbiamy Boga w naszym życiu, w każdej sytuacji. Powierzamy w modlitwie nasze rodziny, osoby chore, samotne, nasze plany i trudne sprawy. Prosimy o dary Ducha Świętego, które pomagają nam w doskonaleniu się w miłości do Boga i bliźniego.

Podczas modlitwy Chrystus uczy nas rozumieć swoje Słowo, wcielać je w czyn i wypełniać wolę Ojca w naszym codziennym życiu.

Człowiek stworzony jest nie dla bogactw, bo czym więcej posiada - tym więcej pragnie i tym bardziej jest nieszczęśliwy. Celem człowieka jest chwała Boża, nagrodą  -  niebo.

Spotkania grupy modlitewnej: O PIO każdego 23 dnia miesiąca