XIV Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłce Nożnej Halowej Ministrantów i Lektorów

9 grudnia na plebanii parafii katedralnej w Łowiczu odbyło się losowanie grup turniejów finałowych w obecności ks. Sebastiana Antosika, duszpasterza sportowców diecezji łowickiej, ks. Radosława Sawickiego, wikariusza parafii katedralnej, oraz osób świeckich - Mirosława Antosika, Michała Wieczorka i Marcina Kowalika.

Terminy turniejów finałowych XIV Grand Prix Diecezji Łowickiej Ministrantów i Lektorów w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Biskupa Łowickiego:

• 17 marca 2018 r. – kategoria lektor młodszy, miejsce rozgrywek – hala sportowa Zespołu Szkół w Cielądzu
  • 24 marca 2018 r. – kategoria lektor starszy, miejsce rozgrywek – hala sportowa Zespołu Szkół w Międzyborowie
  • 7 kwietnia 2018 r. – kategoria ministrant, miejsce rozgrywek – hala sportowa w Wiskitkach
  • 21 kwietnia 2018 r. – kategoria open, miejsce rozgrywek – hala nr 2 Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

Życzymy samych wygranych.

26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej