GRAND PRIX DIECEZJI ŁOWICKIEJ

W sobotę 25 listopada odbył się ostatni z turniejów eliminacyjnych Grand Prix Diecezji Łowickiej w Piłkę Nożną Ministrantów  i Lektorów  - w kategorii ministrant młodszy. Drużyna naszej parafii po zaciętej rywalizacji ostatecznie zajęła piąte miejsce. Gratulujemy piłkarzą i życzymy kolejnych sukcesów.

Promocja lektorska w Łowiczu

W niedzielę 8 października o godz. 16.00 w seminarium Duchownym w Łowiczu Biskup Andrzej F. Dziuba udzielił promocji lektorskiej sześciu ministrantom naszej parafii. Promocję otrzymali: Mateusz Marcinkowski, Mikołaj Ambroziak, Grzegorz Broniarek, Jakub Jasiński, Bartłomiej Jaworski, Dawid Borowski.