Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapisy na XXVI ŁPPM

Od dziś, tj. 1 lipca, można zapisać się na XXVI Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. Organizatorzy zachęcają, by do 5 sierpnia zapisywać się online.

To już pewne - XXVI Łowicka Piesza Pielgrzymka Młodzieżowa na Jasną Górę wyruszy na szlak. Od 6 do 14 sierpnia pątnicy będą nieść prośby, dziękczynienia przed tron Pani Jasnogórskiej.

Od 01-07 ruszyły zapisy na wydarzenie. Kolejny rok organizatorzy, na czele z głównym przewodnikiem ks. Tomaszem Stępniakiem, zachęcają do zapisów drogą elektroniczną. Forma sprawdziła się w ubiegłych latach, a w tym roku, ze względu na pandemię, może pomóc w bieżącym korygowaniu założeń i organizacji.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej i w profilach społecznościowych pielgrzymki [TUTAJ]. Zawiera on zarówno zapisy na całą wędrówkę, jak i na poszczególne dni oraz na pielgrzymowanie duchowe.

Po 5 sierpnia chcący wziąć udział w XXVI ŁPPM będą mogli zapisać się w sekretariacie pielgrzymki już w trasie.