Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Niedziela Trócjcy Świętej

Msza św.  na zakończenie Raku Szkolnego i Katechetycznego będzie odprawiona jutro 17 czerwca - poniedziałek o godz. 8.30 Zapraszamy dzieci, młodzież,  rodziców, wychowawców i opiekunów zew Szkoły Podstawowej w Żelaznej

We wtorek o godz 19.00  spotkanie dzieci i rodziców wyjeżdżające na kolonie do  Zakopanego

W najbliższy czwartek 20 czerwca  Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
Będziemy dziękować Panu Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu i nas samych. Msze św. o godz. 9:00 i 11:30 i o godz. 15.00. Po sumie uroczysta procesja do czterech ołtarzy. Zapraszam scholę,  lektorów, ministrantów, bielanki, asystę kościelną, strażaków i wszystkich wiernych. Proszę aby rodzice dzieci  I komunijnych i rocznicowych zatroszczyli się o suszone kwiaty dla dziewczynek. Chłopcy komunijni w odświętnych strojach włączają się do procesji niosąc różaniec razem z członkami Kół Różańcowych.