Ogłoszenia parafialne II Niedziela Adwentu

1.  Zapraszam na  Msze św. Roratnie ku czci Najświętszej Maryi Panny we wtorki i czwartki o godzinie 6:30. Zachęcam szczególnie dzieci I komunijne, rocznicowe, ministrantów, lektorów, kandydatów do sakramentu bierzmowania i wszystkich wiernych. Proszę o przyniesienie lampionów. Dla najbardziej gorliwych ufundujemy nagrody. Wyjątkowo w tym tygodniu roraty również w piątek o godz. 6.30.
  2. W sobotę 16 grudnia dzień skupienia ze spowiedzią przed świętami Bożego Narodzenia. Msze święte o godz. 10.00; 12.00 i 16.00. Pół godziny przed Mszą św.  spowiedź. W tym dniu Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych i OSP z Żelaznej serdecznie zapraszają na XII Wigilię Środowiskową o godz. 18.00.W sobotę o godz. 15.30 próba schodzi przed świętami.
  3. W przyszłą niedzielę 17  grudnia po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie opłatkowe dla scholi parafialnej a  po sumie wybór i przymiarka strojów dzieci komunijnych.
  4.  "Torby miłosierdzia" możemy zostawiać w zakrystii po Mszy św. produkty żywnościowe możemy również  w zwykłe reklamówki foliowe.
  5. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne. Mała świeca w cenie 5 zł., duża 15 zł.
  6. Zapowiedzi: Przemysław Michalski kawaler z parafii tutejszej Małgorzata Ługowska panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach zapowiedz II

DZIEŃ SKUPIENIA I SPOWIEDŹ

SOBOTA 16 GRUDNIA 2017