Druga Niedziela Adwentu

Druga  Niedziela Adwentu 09.12.2018

1. Dzisiaj  po Mszy świętej zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie. W ubiegłą niedzielę zebrano 2100 zł
  2. Roraty we wtorki i czwartki o godz. 6.30
  3. W zakrystii możemy pobierać "Torby miłosierdzia" W ramach akcji caritas  zbieramy artykuły żywnościowe i środki czystości dla najuboższych z naszej parafii i diecezji. Dzieło miłosierdzia pomaga nam otworzyć serce na przychodzącego Boga przez otwarcie serca dla ubogich.
  4. W zakrystii są do nabycia świece wigilijne. Mała świeca w cenie 5 zł., duża 15 zł.
  5. W sobotę 15 grudnia dzień skupienia ze spowiedzią przed świętami Bożego Narodzenia.

Msze św. o godz. 10.00; 12.00  i 16,30. Pół godziny przed  mszami spowiedź sakramentalna.

1. W niedzielę 16 grudnia w Domu Kultury Zarzewie o godz. 17.00 wigilia środowiskowa
  2. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie dla  małżeństw, które chcą włączyć sie do wspólnoty Kościoła domowego